Telefon zaufania
  • 801 888 448 *
  • (22) 692 82 26 **

Czynne całodobowo od poniedziałku g. 9:00 do soboty g. 21:00.

* płatne za pierwszą minutę połączenia
** dla telefonów komórkowych i połączeń zza granicy

Maj 2013

W czerwcu rusza realizacja nowego projektu SIALON II. Za przygotowanie i prowadzenie badania w Polsce odpowiadają Stowarzyszenie Lambda Warszawa wraz z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładem Higieny we współpracy ze Społecznym Komitetem ds. AIDS prowadzącym Punkt Konsultacyjno - Diagnostyczny na Chmielnej 4.

Forum Redukcji Szkód działające na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zaprasza na debatę "Kto ma w Polsce HIV?", która odbędzie się 28. maja 2013r. o godz. 18. w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Nowowiejska 27 (aula, parter).

Gościem spotkania będzie dziennikarz TOK FM i Gazety Wyborczej -  Jakub Janiszewski.

Do dyskusji zostali zaproszeni:

Studenci medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego poprzez zabawę realizują działania z zakresu profilaktyki prozdrowotnej.

„Tramwaj Zwany Pożądaniem“ to akcja profilaktyczno-edukacyjna organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA- Poland we współpracy z fundacją MTV Staying Alive.    

Oddział Kraków, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaprasza na wydarzenie organizowane w ramach projektów"Seksualia" oraz "Tramwaj Zwany Pożądaniem". Każdy z nich działa pod flagą SCORA, czyli Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS.