Telefon zaufania
  • 801 888 448 *
  • (22) 692 82 26 **

Czynne całodobowo od poniedziałku g. 9:00 do soboty g. 21:00.

* płatne za pierwszą minutę połączenia
** dla telefonów komórkowych i połączeń zza granicy

Czerwiec 2013

W piątek w Warszawie odbyło się rozdanie nagród konkursu dla dziennikarzy "Pokaż ludzką twarz polityki narkotykowej". Laureatami konkursu zostali Aleksandra Pawlicka z Newsweeka za wywiad "Dajcie Korze spokój" oraz Dariusz Szreter z "Dziennika Baltyckiego" za wywiad "Nie siejmy paniki wokół trawy". Otrzymali oni dyplomy oraz stypendia wraz z możliwością uczestnictwa w dwóch najważniejszych międzynarodowych konferencjach poświęconych polityce narkotykowej w Wilnie i w Denver.  

Wilno, 10 czerwca 2013 - Kasia Malinowska-Sempruch, Dyrektor Międzynarodowego Programu Polityki Narkotykowej, podczas ceremoniii otwarcia Międzynarodowej Konferencji Redukcji Szkód odebrała International Rolleston Award. Kapituła wyróżniła ją za pionierską pracę w dziedzinie redukcji szkód i działania na rzecz zmiany podejścia do narkotyków, tak by u podstaw polityki nakrotykowej leżały wartości zdrowia publicznego.

Zapraszamy na premierowe spotkanie wokół książki Jakuba Janiszewskiego Kto w Polsce ma HIV? w czwartek 20 czerwca o godz. 19.00 w warszawskiej siedzibie Krytyki Politycznej (ul. Foksal 16, II p.).

W debacie udział wezmą:

Jakub Janiszewski (autor książki, publicysta TOK FM),

Anna Marzec-Bogusławska (dyrektor Krajowego Centrum ds. AIDS),

Mariusz Kurc (czasopismo „Replika”),