Telefon zaufania
  • 801 888 448 *
  • (22) 692 82 26 **

Czynne całodobowo od poniedziałku g. 9:00 do soboty g. 21:00.

* płatne za pierwszą minutę połączenia
** dla telefonów komórkowych i połączeń zza granicy

Czego potrzebują osoby żyjące z HIV? Jakie rozwiązania byłyby dla nich pomocne? WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ BIORĄC UDZIAŁ W BADANIU!

Agencja badawcza PBS, na zlecenie jednej z wiodących firm farmaceutycznych, realizuje projekt badawczy mający na celu wypracowanie rozwiązań mogących pomóc osobom żyjącym z HIV w Polsce. Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety, ktora jest anonimowym narzędziem do podzielenia się swoim zdaniem na temat różnych aspektów związanych z codziennym funkcjonowaniem osoby żyjącej z wirusem. Wypełnienie kwestionariusza trwa około 15 minut, jednak czas poświęcony na udzielenie odpowiedzi w znaczący sposób przyczyni się do pomocy społeczności osób żyjących z HIV.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu osoby żyjące z HIV - Wasza opinia będzie bardzo pomocna!
===> KWESTIONARIUSZ ANKIETY - KLIKNIJ TU <===

OPIS DO BADANIA:

Ważnymi czynnikami wpływającymi na jakość życia osób zakażonych HIV są m.in.: możliwość współpracy z organizacjami pozarządowymi , wsparcie ze strony innych osób żyjących z HIV, czy też komunikacja z lekarzem prowadzącym. Chcąc wypracować najlepsze rozwiązania wspierające osoby żyjące z HIV, pragniemy zapytać o Państwa doświadczenia. Ankieta przeprowadzana jest na zlecenie jednej z wiodących firm farmaceutycznych, która poszukuje odpowiedzi na stawiane w poniższym wywiadzie pytania. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią o tym jak można poprawić wzajemne relacje, jakich rozwiązań  Państwo oczekują lub co chcieliby Państwo zaproponować, aby podnieść jakość życia osób żyjących z HIV.   Pana(i) odpowiedzi będą całkowicie anonimowe, a  zebrane dane zostaną wykorzystane jedynie w zbiorczych analizach statystycznych.
Jeżeli w trakcie wypełniania kwestionariusza będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zagadnień poruszanych w ankiecie, zapraszamy do kontaktu z kierownikiem merytorycznym badania Anną Ringwelską pod numerem telefonu 608 575 726, w godzinach 09:00-19:00.