Telefon zaufania
  • 801 888 448 *
  • (22) 692 82 26 **

Czynne całodobowo od poniedziałku g. 9:00 do soboty g. 21:00.

* płatne za pierwszą minutę połączenia
** dla telefonów komórkowych i połączeń zza granicy

Networking skierowany do singli

1 lutego ruszyła wspólna akcja serwisu randkowego Sympatia.pl i Społecznego Komitetu ds. AIDS. Celem projektu jest promocja odpowiedzialnych zachowań seksualnych. Działania kierowane do singli będą realizowane do końca roku.

W ramach współpracy w portalu Sympatia.pl powstał specjalnych profil, w którym „Konsultanci” (http://sympatia.onet.pl/konsultanci,user.html) odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące HIV/AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową. Networkerzy udzielają porad poprzez wiadomości prywatne. Dyżury będą odbywać się do końca 2016 roku przez trzy dni w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 19-21.30. Profil „Konsultanci” jest otwarty, więc odpowiedź na zadane pytanie uzyska każdy zalogowany użytkownik serwisu Sympatia.pl, bez względu na wykupiony pakiet. W serwisie powstanie także Strefa bezpieczniejszego seksu, gdzie zostaną zamieszczane informacje dotyczące m.in. testowania i bezpieczniejszych zachowań seksualnych.

Projekt realizowany wspólnie z Sympatia.pl jest częścią Programu Pozytywnie Otwarci, którego celem jest promocja profilaktyki HIV oraz wiedzy o możliwościach normalnego życia z wirusem. W ramach programu Pozytywnie Otwarci organizowany jest Konkurs dla instytucji i osób, które chciałyby prowadzić lub już prowadzą programy w obszarach edukacji i aktywizacji, a także profilaktyki HIV/AIDS. Partnerami Programu są Prezydent m. st. Warszawy, Wojewoda Mazowiecki, Krajowe Centrum ds. AIDS, Służba Zdrowia, Wydawnictwo Termedia oraz firma Gilead Sciences.